Виставу з такою назвою зіграла підліткова театральна студія «Крила» з метою наочно показати дітям з інтернатів, як діють любов і прощення на нас.
Сюжет спектаклю простий і оригінальний. Жили-були звичайні двері в під’їзді, які ніхто з мешканців не жалкував, та й взагалі не помічав. Дверима гримали, їх не фарбували, забували закрити на ніч, та й собаки іноді кривдили. Тоді двері вирішили помститися. Все закінчилося б сумно – прищемленими пальцями, порваною сукнею, якби одного ранку не приїхав до Дверей їх старий друг Поштова вантажівка, і не запропонував спробувати пробачити мешканців 490 разів, а потім уже і мстити. Двері вирішили довести, що зможуть, але потім – тримайтеся!
Виставу грають виключно підлітки, і той досвід, який вони отримали під час репетицій, роботи над образом, важко переоцінити. Діти спробували себе в ролі гордих Дверей, мудрої Вантажівки, метушливих, сфокусованих на собі мешканців, і зовсім по-іншому себе відчули наприкінці спектаклю, коли Двері пробачили і радісно відчинялися кожному. Вони переконалися, що прощення змінює серце, наповнює його простотою і радістю. «Це наповнює мене чимось досі незнайомим – любов’ю до людей! Вони такі різні, всі поспішають кудись, біжать. Куди їм звертати увагу на прості двері у під’їзді. А я їм ще послужу!»- Так розмірковують Двері в кінці спектаклю і радісно дивляться в майбутнє.
Свою виставу театральна студія «Крила» показала вже в трьох інтернатах Києва та Київської області. Послання про силу любові і прощення передається від серця до серця, від підлітка до підлітка, від рівного рівному. І, можливо, воно допоможе комусь із цих дітей із непростою долею, ображених на друзів, батьків, тим, хто зі стиснутими кулаками очікує завтрашній день, пробачити і полюбити ближнього. Адже ділячись своєю любов’ю з тими, хто її потребує, ми радіємо не менше, аніж ті, кому допомагаємо.
Дякуємо усім волонтерам, які взяли участь у постановці та виставі!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search