4 липня 2009 року відбувся другий «Міжнародний благодійний заплив», метою якого було зібрати кошти на лікування дітей з онкологічними захворюваннями.
Заплив відбувся у Києві, на остові Великий на Дніпрі.

За слів Петри Авсець, організатора заходу: «Плавання – моє улюблене хобі, тому організовувати заплив для мене було не складно, а навіть приємно! У 2008 році було проведено перший «Міжнародний благодійний заплив» в Словенії. Цього року ми вирішили, що «Заплив» відбудеться в Україні. Захід став особливим не тільки для 23 його учасників, але і для всіх волонтерів, які взяли участь у підготовці та проведення: група підтримки учасників запливу, люди, які відповідали за безпеку, медичний персонал, рятувальники, спонсори. Для мене особисто було великим привілеєм організовувати цей захід, а також брати участь у ньому. Величезним стимулом і мотивацією в тому, щоб плисти дистанцію 2000 м і таким чином зробити свій вклад у збір коштів для допомоги у придбанні медикаментів для дітей, хворих на рак, стало особисте знайомство з цими дітьми. Я дуже вдячна всім, хто проявив свою небайдужість до цього заходу. Зібрану суму 6000 грн найближчим часом ми плануємо витратити на ліки для дітей, хворих на рак, з Київського онкологічного центру. Я сподіваюся також на те, що третій «Міжнародний благодійний заплив» буде масштабнішим і кількість бажаючих брати участь у ньому зросте! Уже зараз ми думаємо про те, щоб якомога більше людей дізналися про цей захід».

Відгуки кількох учасників «запливу»:

«Було класно! Минулого року було страшно вперше брати участь в запливі: море солоне, після шторму, хвилями накривало з головою. Цього року було легше, хоча пливла без особливої підготовки. Спочатку вирішила плисти 500 м, але потім зрозуміла, що подолаю 1 км – і змогла!!! Ура!!! Планую брати участь і в наступному році, і плисти ще довшу дистанцію, але розумію, що для цього потрібно тренуватися плисти кролем».
Соня Гісіна

«Сама ідея «запливу» мені сподобалася. Ми не звикли до подібного, де не просто жертвуєш грошима, а й робиш зусилля над собою, тим самим показуючи свою небайдужість. Я пливла 500 м; хотіла більше, але боліла спина. Подолати цю дистанцію було не складно.Я дуже натхненна цим заходом, поділилася інформацією зі своїми колегами і клієнтами. Добре проводити подібні заходи і важливо, щоб якомога більше людей про це знали».
Олександра Криницька

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search