В один із спекотних літніх днів на острові Великому (Київська область) відбувся третій благодійний заплив, метою якого був збір коштів на купівлю підгузків для лежачих хворих Будинку престарілих «Перемога».
Завдяки акції було зібрано 3500 грн. Реєстрація учасника в даному запливі коштувала 250 грн, і в деяких випадках дану суму за плавця вносила група його друзів.
На самому початку були визначені дві дистанції на вибір – 500 і 1000 метрів, які складалися з відрізків в 250 метрів від старту (фінішу) до контрольної точки і назад. Учасники долали дані дистанції вздовж берега, не більше ніж в 20-30 метрах від нього. За кожним з плавців був закріплений спостерігач, контролюючий переміщення учасника та в разі судоми готовий дати сигнал рятувальній групі або ж самому прийти на допомогу. І головне, про що хочеться сказати – ці люди гідні поваги за сміливість і рішучість, тому що з усіх учасників тільки один є професійним плавцем. Вони гідні оплесків на старті і на фініші. В таких ситуаціях виразно видно прагнення серця людини – прагнути до результату. Бачачи втомлені обличчя людей, які провели не один десяток хвилин у воді, борючись не лише з власною втомою, але і з течією і палючим сонцем, на думку спадає лише одне слово – герої!
Дякуємо всім, хто взяв участь у запливі та його організації.
Особливу подяку висловлюємо Петрі Авсець, яка є ідейним натхненником цієї акції. А також хочеться надихнути читача готуватися до наступного запливу, який плануємо провести наступного року безпосередньо в Києві.
Хтозна, може, саме ви будете першим! Успіху і терпіння в тренуваннях!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search