Протягом липня психологи та волонтери, які навчалися за методикою «Діти та війна. Навчання технік зцілення» в рамках проєкту «Рука допомоги Україні», продовжують проводити терапевтичні заняття для дітей та батьків у Переяславі, Кропивницькому, Чорноморську, Львові та інших містах України.

«Щоденно, поки українські воїни боронять свободу та незалежність держави, наші тренери в тилу не припиняють роботу з сім’ями, які зазнали психотравмувального впливу військових дій, – розповідає психологиня та керівниця проєкту «Рука допомоги Україні» Ірина Сухова. – Психологи, соціальні працівники, педагоги та інші спеціалісти з усіх куточків України невтомно працюють задля стабілізації психоемоційного стану дітей та їх батьків, навчають технік саморегуляції, допомагають впоратися з важкими спогадами та думками, нестерпними снами та страхами. В умовах війни така підтримка є надзвичайно важливою та необхідною, адже таким чином наші волонтери сприяють збереженню психічного здоров’я українців. Результати роботи отримуємо вже на перших заняттях: діти та батьки відзначають покращення свого стану, з’являється додаткова мотивація продовжувати відвідувати заняття».

Дякуємо за надані фото психологиням та волонтеркам проєкту – Альоні Іващенко та Аліні Безух (м. Переяслав, Київської обл.), Наталії Цумаревій та Марині Сосновській (м. Кропивницький, Кіровоградської обл.), Людмилі Мошнягі та Юлії Кавун (м. Чорноморськ, Одеської обл.), Тетяні Мельник та Надії Лобас (м. Львів).

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search