Ось одна з наших оригінальних ідей, що сприяє соціальній адаптації дітей з дитячих будинків та інтернатів! У програмі «Кінематограф» була створена ситуація, в якій би проявилися різні таланти кожної дитини, а також виховувалося правильне ставлення до різних обов’язків в найулюбленішій виховній формі – грі.
Програма відбулася в школі-інтернаті Трипілля та дитячому будинку «Родина», Боярка. Діти разом з волонтерами отримали завдання за допомогою фотоапаратів знімати відео, створити фільм на задану тему, а потім вибрати кращий фільм серед команд.
В Трипіллі діти знімали знамениту футуристичну казку «Курочка-Ряба» в жанрах комедії, детективу, бойовика, фантастики і документального кіно. У Боярці була відтворена казка «Колобок» в жанрі мелодрама і бойовик. Усі фільми транслювали на великому екрані за допомогою проектора.
Початкові соромливість і невпевненість дітей переросли за годину підготовки в неймовірну артистичність і майже професійні зйомки фільмів без монтажу. На наших очах діти розкривалися, дістаючи з себе те, про наявність чого й самі не здогадувалися.
А про задоволення дітей під час перегляду фільмів і говорити не доводиться – сміх і радість вирували нескінченним потоком позитивної енергії, яка заражала навіть строгий обслуговуючий персонал цих установ.
Фантазія сюжетів і різноманітність постановок фільмів, а також акторська гра просто вражала уяву.
Це був чудовий час, який, ми сподіваємося, надав упевненість дітям у своїх власних силах і можливостях!
Дякуємо всім волонтерам за сприяння нашій програмі !

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search