Літо цього року було дуже плідним на заняття за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення». Багато дітей відпочивали в таборах, де мали змогу покращувати свій психологічний стан, вивчаючи техніки зцілення та самодопомоги. Табори відбувалися у Київській, Закарпатській, Івано-Франківській, Хмельницькій областях. І як би не називався табір – «Карамель» або «Gala Camp», «Лісова пісня» чи «Літокрил» – там було все, що необхідно для чудового відпочинку: веселі вожаті та чуйні психологи, квести й дискотеки, екскурсії мальовничою Україною та смачна їжа, а головне дружба й спілкування. А трендом цього літа став спокій: це те, про що говорили майже всі діти, чого вони всі бажали та чого так не вистачає всім нам.

Загалом протягом літа в рамках проєкту «Рука допомоги Україні» у співпраці з партнерами-таборами у заняттях за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення» взяли участь 1400 дітей. Половина з них приїхали з деокупованих територій України або мають складні життєві обставини. Заняття проводили психологи та психологині проєкту: Христина Кравченко, Лейла Кравченко, Дарія Третяк, Маргарита Полякова, Ганна Шевчук, Марина Гудкова, Ольга Постернак, Юлія Барбух, Майя Олійник, Тетяна Хамелюк, Тетяна Гордій, Катерина Сукеник, Лариса Сушко, Тетяна Соловей, Марія Шабаліна, Богдана Наплета, Сергій Сергеєв, Яна Сергеєва. Супервізійну підтримку команді тренерів надавала керівниця та психологиня проєкту «Рука допомоги Україні» Ірина Сухова.

Табори проводились завдяки фінансовій підтримці наших партнерів – Канадсько-української фундації (CUF), а також Ярмарку соціальних результатів OutcomesX та UBS Optimus Foundation.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

  

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search