14 червня у Виноградарському лісі відбувся командний тренінг «Прорив», організований БФ «Надія по всьому світові» для волонтерів Фонду. З одного боку, це ігрова форма дозвілля, бонус наприкінці навчального року ля волонтерів, які працювали в дитячих будинках, інтернатах для дітей-інвалідів та пансіонатах для престарілих. У тренінгу взяли участь близько 120 волонтерів. З іншого боку, це тимбілдинг (побудова команди), спрямований на формування злагодженості, довіри та ефективності в команді.
Цього року тренінг був присвячений темі здібностей і талантів людини. Першим кроком було розпізнати, якими талантами володію я, далі – зрозуміти, як я можу використовувати їх для своєї команди, а потім – готовність самої команди сприйняти мене саме в такій ролі. Усім цим і займалися на «Прориві» – гралися, аналізували, вчилися, а потім … будували Місто Мрії! Місто збудували дуже красивим і затишним: креативні ідеї, втілені «будівельниками», дивіться на фото.
Щиро дякуємо команді організаторів які на волонтерських засадах подарували нам прекрасний час навчання і відпочинку. Окрема подяка Марині Романенко за теоретичну базу, яка лягла в основу тренінгу.
Дякуємо всім волонтерам за успішний волонтерський рік! Бажаємо вам гарного літнього відпочинку і нових звершень в наступному навчальному році!

“http://www.pinkphotography.com.ua
Спасибо Игорю за его служение своим талантом – видеть удивительное в простом :)”

From Прорыв 2014 (фотограф Игорь Пышкин). Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 6/27/2014 (112 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search