В суботу, 08 лютого 2014 року, щоб краще познайомитися і подружитися з вихованцями школи-інтернату в с. Великополовецьке, волонтери Фонду провели серію розвиваючих заходів.
Для молодших дітей організували перегляд мультфільму «Як приручити дракона» з подальшим обговоренням сюжету, про бажання і можливості не відповідати злом на зло. А після «круглого столу переговорів» діти та волонтери разом майстрували головних казкових героїв мультфільму – дракончиків, освоюючи техніки виготовлення виробів з паперу: звичайну аплікацію і квіллінг (мистецтво виготовлення аплікацій зі скручених у спіральки довгих, вузьких смужок паперу).
Старшокласників захопили традиційний волейбол і сучасні настільні ігри «Уно» («Один») і «Еліас» («Скажи інакше») – гра для розвитку пам’яті, лінгвістичних, асоціативних та інших здібностей. Обидві гри спонукають до навчання, взаємодії в легкій, невимушеній і веселій формі. Вечір завершився частуванням печивом та виготовленням і вивішуванням газети про проведені заходи у шкільній їдальні.

“Поездка в Великополовецкое – февраль 2014”

From Поездка в Великополовецкое – февраль 2014. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 2/12/2014 (84 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search