05-07 травня 2021 року психологи БФ «Надія по всьому світові» провели супервізійні зустрічі офлайн з учасниками проєкту «Рука допомоги Україні: програма психологічної підтримки», які проводять терапевтичні заняття за програмою «Діти і війна» для дітей у Донецькій та Луганській областях.

В рамках проєкту протягом травня-вересня 2021 року заплановано провести 7 супервізій для кожної групи учасників (психологів, педагогів, волонтерів). Перші супервізії будуть проведені офлайн, решту – команди зустрічатимуться і працюватимуть онлайн. Під час цих зустрічей учасники отримують методологічну і емоційну підтримку, обговорюють результати проведених терапевтичних занять, обмінюються досвідом.

05 травня супервізію провели для групи в м. Золоте Луганською області, для учасників тренінгу в Лисичанську. 06 травня психологи працювали з групою в Костянтинівці Донецької області, яка пройшла навчання у Слов’янську, а 07 травня відбулася зустріч у м. Черкаське та Краматорську Донецької області з учасниками тренінгу в Краматорську.

Метою проєкту «Рука допомоги Україні: програма психологічної підтримки» є сприяння покращенню ментального здоров’я та якості реабілітаційних послуг, які надаються у Донецькій та Луганській областях дітям, травмованим війною, шляхом знайомства та навчання програми психологічної підтримки для психологів, соціальних працівників, педагогів та волонтерів. Ми прагнемо посилити компетенції спеціалістів у сфері ментального здоров’я та надання реабілітаційних послуг дітям, а також підвищити рівень доступу до можливостей розвитку у цій сфері для спеціалістів в Донецькій та Луганській областях. Проєкт фінансується в рамках Програми розвитку співпраці та сприяння демократії Міністерства закордонних справ Литовської Республіки.

***

Проєкт є продовженням попередніх ініціатив БФ «Надія по всьому світові», які включали реалізацію проєкту «Рука допомоги Україні» проведення тренінгів «Діти і війна. Навчання технік зцілення» та надання супервізії для фахівців, які працюють з внутрішньо переселеними особами з Криму, Донецької та Луганської областей, проведення терапевтичних занять для дітей, травмованих війною. Протягом 2016-2018 років ми провели навчання за методикою «Діти і війна» у 24 областях України; у 2019-2020 роках сфокусували свої зусилля і працювали з тими, хто проживає і працює у «червоній» зоні воєнних дій у Донецькій та Луганській областях.

Серед інших донорів проєкту «Рука допомоги Україні» у 2016-2020 роках – благодійні організації HOPE worldwide (США), HOPE worldwide Canada (Канада), Ukrainian Credit Union (Канада), HOPE worldwide Switzerland (Швейцарія). Постійний партнер проєкту – Український інститут когнітивно-поведінкової терапії (УІКПТ, Львів).

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search