З початку 2023 року заняття «Діти та війна. Навчання технік зцілення» в онлайн форматі залишаються актуальними. Як для тренерів програми, так і для учасників групових занять – це чудова підтримка, адже в період тотальних відключень світла та під час постійних звуків сирен, коли довго немає можливості вийти з бомбосховища, дуже важко встигнути зробити все вдома, на роботі чи в школі, а потім ще й на терапевтичні заняття приїхати. Але такі обставини не є причиною, щоб відміняти навчання, роботу, життя.

Групи онлайн допомагають учасникам та тренерам бути більш мобільними та надають можливість вивчати техніки самодопомоги на відстані. Результат – це найважливіше: під час занять і діти, і дорослі зцілюються, стають більш спокійними та впевненими у собі, стабілізують свій емоційний стан, звільняються від страхів, нав’язливих спогадів та болю.

Дякуємо за надані фотографії нашим тренерам – Христині та Лейлі Кравченко з Краматорська, В’ячеславу та Тетяні Наумовим з Києва, Вікторії Тристан та Любові Шавровій з Кривушівської гімназії та Рокитненської гімназії (Полтавська обл.).

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search