15 лютого в м. Слов’янську Донецької області учасникам проекту «Рука допомоги Україні» вручено сертифікати тренерів методики «Діти і війна. Техніки зцілення». Психологи, волонтери та студенти з міст Слов’янська, Покровська, Красногорівки, Костянтинівки, Гірника, смт Гострого й села Максимільянівки ще в жовтні минулого року пройшли відповідне навчання і протягом півроку за під супервізією досвідчених тренерів проекту та за підтримки Благодійного фонду «Надія по всьому світові» провели кілька курсів терапевтичних занять для батьків і дітей, які проживають в зоні військового конфлікту на сході України. Під час зустрічі учасники ділилися враженнями про проведену роботу, а також мріяли про майбутнє, в якому немає війни.
На даний час на конфліктній території Донеччини проживає величезна кількість людей, які потребують фахової психологічної допомоги. Тож навчання волонтерів і психологів за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення» спрямоване на надання знань та інноваційних практичних навичок роботи з травмою війни. Набуті техніки психологічної самодопомоги, релаксації та відновлення спеціалісти передають дітям і їх батькам, щоб ті могли ефективно справлятись із травматичним досвідом та стресом.
Кошти на проведення тренінгу було зібрано під час благодійного концерту «Гала Надії», який проводився в червні 2017 року в Цюріху (Швейцарія) благодійною організацією «HOPE worldwide Zurich» та ансамблем “u l t r a S c h a l l”.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search