24 січня в м. Одесі шкільним психологам, які навчались за програмою проекту «Рука допомоги Україні», вручено сертифікати тренерів методики «Діти і війна. Техніки зцілення». Сертифікати вручила керівник і психолог проекту Ірина Сухова.
Триденний тренінг для спеціалістів відбувся у жовтні минулого року. Після його проведення в школах міста було організовано 11 терапевтичних груп, в результаті чого 129 дітей отримали навички емоційної саморегуляції і навчилися справлятися з наслідками психотравми.
Впродовж зустрічі, яка відбулася в Центрі психосоціальної допомоги ВПО «Співдружність», психологи ділилися враженнями про заняття, перемоги дітей над своїми страхами, а також своїми особистими успіхами – багатьом із них техніки програми допомогли впоратися з власними емоційними проблемами.
Благодійний фонд «Надія по всьому світові» висловлює щиру подяку ЦПСД ВПО «Співдружність», Міському управлінню освіти в м.Одеса та регіональному координатору проекту Галині Єнікеєвій!
Кошти на проведення тренінгу було зібрано під час благодійного концерту «Гала Надії», який проводився в червні 2017 року в Цюріху (Швейцарія) благодійною організацією «HOPE worldwide Zurich» та ансамблем “u l t r a S c h a l l”

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search