З 30 червня по 4 липня в рамках проекту «Рука допомоги Україні» відбулось кілька супервізій тренерів програми «Діти та війна. Техніки зцілення» в Луганській області. Психологи з Києва Ірина та Олексій Сухови приїхали підтримати тренерів з Рубіжного та Сватове, які були безмежно раді зустрічі. Київські фахівці поділилися особистим досвідом роботи з травмою і підбадьорили своїх колег, хто віддає свій час, сили і знання для здоров’я дітей і дорослих, які проживають з ними в одному місті.
Крім того, відбулась зустріч з головним редактором газети Svatove.City Ольгою Найдьоновою, якій Ірина та Олексій представили проект «Рука допомоги Україні». Ольга зазначила, що тема боротьби зі стресом і наслідками військових дій в даний час дуже важлива для мешканців її міста, і особисто зацікавилась участю у програмі «Діти та війна».
Ірина та Олексій Сухови також відвідали партнерів проекту в Гірському (філія Попаснянського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Лелека») і в Золотому («Спілка самаритян України») і привезли їм канцелярію, іграшки, одяг і взуття для потребуючих. Такі дружні зустрічі завжди залишають в душі радість і тепло.
А ми бажаємо успіхів і процвітання всім тренерам і партнерам проекту!

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search