9-13 березня 2022 року в рамках проєкту «Рука допомоги Україні» відбулося онлайн-навчання за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення». В ньому взяли участь 40 психологів і волонтерів із різних куточків України: Києва, Львова, Хмельницького, Чернігова, Луцька, Миколаєва, Чернівців, Черкас, Бердянська та ін. Навчання проводили психологині і сертифіковані спеціалістки програми «Діти та війна. Навчання технік зцілення» Ірина Сухова, Наталія Подоляк, а також Тетяна Шкурська-Кузьменко з Переяслава-Хмельницького.
Zoom-формат для тренінгу використовувався вперше, але в цей важкий час це була єдина можливість для навчання. Іноді учасники були змушені перериватися, щоб під час повітряної тривоги сховатися в укриттях, а потім вони знову поверталися до екранів своїх гаджетів. Також під час онлайн-зустрічей у декого були перебої з інтернетом та електроенергією (зникало світло). Але не зважаючи на всі перешкоди навчання було ефективним, учасники отримали мотивацію надавати психологічну допомогу дітям і дорослим, які постраждали від війни і знаходяться в місцях скупчення біженців і в «гарячих точках» України.
Проєкт «Рука допомоги Україні» планує і надалі продовжувати роботу. Наразі зараз більше ніж 200 осіб чекають своєї черги для навчання. «Пишаюсь українським народом, який згуртувався навколо біди, – каже Ірина Сухова. – Разом ми все подолаємо!»

Висловлюємо подяку за співпрацю Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університету ім. Григорія Сковороди та БФ «Центр милосердя» (Дрогобич, Львівська область).

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search