5-8 квітня в Чернівцях відбувся тренінг за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення» для психологів, соцпрацівників та волонтерів. Серед 29 учасників заходу – місцеві фахівці та тимчасово переміщені особи. Навчання проводила керівник та психолог проєкту «Рука допомоги Україні» Ірина Сухова. Сподіваємось, що завдяки новим тренерам програми діти та їх батькі, які знайшли тимчасовий прихисток у Чернівцях, зможуть отримати психологічну допомогу.
Щиро дякуємо за співпрацю Чернівецькому національному університету ім. Юрія Федьковича, керівництво якого надало приміщення для проведення заходу і проявило зацікавленність у розповсюдженні програми «Діти та війна» в місті.

Декілька відгуків учасників.

Лариса Платаш, доцент кафедри педагогіки та соціальної роботи Чернівецького національного університету ім.Юрія Федьковича: «Навчання надзвичайно корисне з кількох моментів. По-перше, я мала можливість актуалізувати особисті ресурси для подолання розгубленості, яка виникла з початком війни. По-друге, збагатила скарбничку методичних ресурсів у роботі з батьками та дітьми. По-третє, можу реалізувати реальну можливість допомогти іншим, на яку орієнтоване навчання. Дякую за корисні практичні напрацювання, поєднані з теорією. Ви робите надзвичайно корисну справу».

Марія Трифан, фахівець Чернівецького міського центру соціальних служб: «В цей непростий час це здобуття нового досвіду і знань, які в подальшому дадуть змогу працювати з тими, хто цього потребує. Цікаві і прості техніки, які можна використовувати, навіть коли йдеш по вулиці. Одна з технік навіть допомогла мені позбутися спогаду. Дякую Вам!»

Маргарита Купчанко, оператор-психолог Муніципального контакт-центру при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради (Телефон Довіри): «Особисто для мене навчання саме тепер є дуже актуальним у зв’язку з ситуацією війни в нашій країні і волонтерством. Корисними були техніки самодопомоги (візуалізації, арт-техніки). Я доверху заповнила свій ресурсний «рюкзачок» новими техніками і ресурсами. Дякую!»

Данієла Чебан, фахівець ЗОШ №16 (Чернівці): «Навчання дуже актуальне, я отримала інструменти для роботи з дітьми, які давно шукала. Особливо для мене цей курс був ресурсним, я знайшла однодумців, з якими можна працювати і реалізувати цей проект».

Ірина Горожанська, практичний психолог Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну: «Знайшла ресурс в собі плюс отримала певний терапевтичний ефект від групи. Навчання грунтовне, інформативно насичене, жодне питання не залишилось без відповіді. Безкінечно вдячна Вам, Ірино, за глибинні знання, інтелігентність, досвід! Дякую Вам, Поліно, за чудову організацію проєкту!»

Ольга Луспеник, приватна психологічна практика (Чернівці): «Актуально. Наразі є запити від знайомих волонтерів, які приймають переселенців за кордоном і в Україні. Найкориснішими були практичні моменти з досвіду тренера, вправи, метафори. Дякую за цей час, вашу підтримку і присутність».

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search