5-8 квітня 2022 року у Чернівцях відбувся тренінг за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення» для психологів, соціальних працівників та волонтерів. Серед 29 учасників заходу – місцеві фахівці і тимчасово переміщені особи. Навчання проводила керівниця та психологиня проєкту «Рука допомоги Україні» Ірина Сухова. Сподіваємось, що завдяки новим тренерам програми діти і батьки, які знайшли тимчасовий прихисток у Чернівцях, зможуть отримати психологічну допомогу.
Щиро дякуємо за співпрацю Чернівецькому національному університету ім. Юрія Федьковича, керівництво якого надало приміщення для проведення заходу і проявило зацікавленість у розповсюдженні інформації про програму «Діти та війна. Навчання технік зцілення» в місті.

Публікуємо відгуки учасників тренінгу:

«Навчання надзвичайно корисне. По-перше, я мала можливість актуалізувати особисті ресурси для подолання розгубленості, яка виникла з початком війни. По-друге, збагатила скарбничку методичних ресурсів у роботі з батьками та дітьми. По-третє, отримала реальну можливість допомогти іншим, на яку орієнтоване навчання. Дякую за корисні практичні напрацювання, поєднані з теорією».
Лариса Платаш, доцентка кафедри педагогіки та соціальної роботи Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича

«У цей непростий час цей тренінгу – це здобуття нового досвіду і знань, які в подальшому дадуть змогу працювати з тими, хто цього потребує. Цікаві і прості техніки, які можна використовувати, навіть коли йдеш по вулиці. Одна з технік допомогла мені позбутися нав’язливого спогаду. Дякую».
Марія Трифан, фахівець Чернівецького міського центру соціальних служб

«Особисто для мене навчання саме тепер є дуже актуальним у зв’язку з ситуацією війни в нашій країні і волонтерством. Корисними були техніки самодопомоги (візуалізації, арт-техніки). Я доверху заповнила свій ресурсний «рюкзачок» новими техніками. Дякую».
Маргарита Купчанко, оператор-психолог Муніципального контакт-центру при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради (Телефон Довіри)

«Навчання дуже актуальне, я отримала інструменти для роботи з дітьми, які давно шукала. Особливо для мене цей курс був ресурсним, я знайшла однодумців, з якими можна працювати і реалізувати цей проєкт».
Данієла Чебан, фахівець ЗОШ №16 (Чернівці)

«Знайшла ресурс в собі, плюс отримала певний терапевтичний ефект від групи. Навчання ґрунтовне, інформативно насичене, жодне запитання не залишилось без відповіді. Вдячна Ірині за глибинні знання і досвід, Поліні – за чудову організацію».
Ірина Горожанська, практичний психолог Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну

«Актуально. Наразі є запити від знайомих волонтерів, які приймають переселенців за кордоном і в Україні. Найкориснішими були практичні моменти з досвіду тренера, вправи, метафори. Дякую за цей час, вашу підтримку і присутність».
Ольга Луспеник, приватна психологічна практика (Чернівці)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search