Влітку у Чорноморську, Хмельницькому, Чернівцях та Львові було проведено чергові заняття «Діти та війна. Навчання технік зцілення» у дитячих та батьківських групах. В рамках програми на заняттях багато говорили про страхи.
Страхи в дитинстві – це звична річ. Хтось боїться висоти, глибини чи темряви, хтось – змій, комах чи павуків. Проте цього літа майже всі учасники казали також про страх війни, страх вибухів та гучних сирен. Вони говорили про втрату домівок та близьких друзів, смерть домашньої тварини чи навіть рідної людини. І ці теми були актуальними не тільки для дітей, а й для їхніх батьків.
Всупереч всім важким емоціям, суму, болю, страхам, у кожного учасника та учасниці було бажання звільнитися від цього та перетворити внутрішні тривоги на мир y серці і впевненість у собі. І так крок за кроком, в атмосфері тепла, позитивних емоцій і довіри, опановуючи нові техніки самодопомоги, отримували свої результати та свої перемоги!

Тренери дитячих та батьківських груп – Надія Гурман і Тетяна Гурман (Одеська обл.,Чорноморськ), Роман Білогривий та Наталія Козак (Хмельницький), Ольга Юрценюк, Наталія Цимбалюк та Надія Періус (Чернівці), Наталія Мудрик та Олена Петрушкевич (Львів). Висловлюємо вдячність за любов, досвід, бажання допомагати тим, хто цього потребує, а також за надані фотографії.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search