23 травня у мальовничому сосновому лісі під Харковом відбулася третя щорічна благодійна програма для дітей-сиріт «Прорив»! У ній взяли участь 38 дітей з дитячих будинків «Отчий дім» та «Карітас». Організували і допомагали в проведенні програми волонтери фонду з Харкова, Кременчука, Вінниці, Донецька та Києва. Загальна кількість учасників програми, включаючи групу волонтерів, які забезпечували технічну підтримку, склало 90 людей.

І ось, всі учасники розподілилися на чотири команди. Кожен отримав футболку з логотипом програми і яскраву бандану відповідного кольору його команди. І з девізом програми «Один я можу багато чого, разом ми можемо все!» команди стартували.
Дотримуючись нашого девізу, були поставлені цілі: допомогти дітям набути позитивних навичок в командній роботі; показати перевагу рішення складних задач командою; розкрити лідерські здібності дітей; навчити довіряти і підтримувати один одного.
Під час проходження дітьми вправ ставало помітним їх бажання триматися один одного, вирішувати питання разом і поважати думки всіх членів команди.

Коли на програму приїхала директор «Отчого дому» Юліана Юріївна Хорольська, діти, знайшовши хвилинку, підбігали до неї зі словами: «А нам подобається!», «Як чудово!», «А можна тут залишитися і на ніч?!»
А нещодавно ми отримали коротенький лист від Юліани Юріївни з пропозицією про подальшу співпрацю. Цьому ми дуже раді, оскільки мріємо, що програма «Прорив» з часом набуде статусу програми всеукраїнського значення. І багато дітей-сиріт отримають чудову можливість взяти у ній участь!

Висловлюємо величезну подяку кожному, хто брав участь в організації, зборі коштів та проведенні заходу!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search