Благодійна організація «HOPE worldwide of Canada» розпочала активну підготовку до участі у благодійних заходах для збору коштів на реалізацію проекту «Рука допомоги Україні» та продовжує поширювати інформацію про проект у Канаді.
Зокрема, під час щорічного Українського фестивалю у Торонто, 19 вересня, волонтери «HOPE worldwide of Canada» візьмуть участь у параді, а також будуть представляти проект у приміщенні Української кредитової спілки. Крім цього, волонтери розповсюджуватимуть інформацію про проект серед учасників та гостей фестивалю.
Також наші канадські друзі візьмуть участь у «Пробігу заради біженців», який запланований на 3 жовтня і відбуватиметься по всій Канаді. На сьогодні для участі у заході зареєструвалося 66 волонтерів «HOPE worldwide of Canada». Кошти, зібрані під час пробігу, будуть витрачені на благодійні проекти організації, зокрема, на надання психологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО) зі сходу України.
Довідково:
Цьогорічний Український фестиваль у Торонто – дев’ятнадцятий. Він був започаткований у 1995 році, щоб відзначити побратимство міст Києва і Торонто. На фестивалі широко представлені найбільш розвинуті в Канаді напрями української культури: музика, танець, гастрономія, образотворче мистецтво. Сьогодні він є провідним українським фестивалем у Північній Америці, який відвідує близько 500 000 людей з Канади, США та інших країн. Фестивалем опікується Конгрес українців Канади.
«Пробіг заради біженців» – це сімейна їзда на велосипедах чи ходьба, організована заради збору коштів благодійними організаціями, які працюють з біженцями, вимушено переселеними особами та соціально вразливими верствами населення. 

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search