21 грудня 2013 волонтери БФ «Надія по всьому світові» приїхали вітати дітей, які живуть і навчаються в школі-інтернаті в с. Великополовецьке. Незважаючи на те, що місць у машинах було менше, аніж бажаючих поїхати до дітей, усі добрались! Ми вирішили поєднати приємне з корисним і зробити програму «Фабрика новорічних подарунків».
В цей час діти в інтернатах отримують багато подарунків від добрих людей і організацій, а ми захотіли їх навчити робити подарунки своїми руками. На нашій «Фабриці» було кілька цехів: в дизайнерському волонтери допомагали робити ексклюзивні новорічні листівки. Це виявилося захоплюючим заняттям для дітей, результатом якого відмінні дизайнерські роботи. Потім можна було проїхати в один з найбільш відвідуваних цехів – кондитерський. Там діти могли сформувати подарунковий пакунок з різних цукерок.
Діти також вчилися робити ялинкові іграшки, гірлянди, зірки, янголят. І все це для того, щоб прикрасити свої класи і кімнати, створити новорічний настрій.
Найменші вчилися робити вироби із солоного тіста. Виявилося, що в цій школі багато креативних і творчих дітей, яким подобається працювати своїми руками. Захід відбувся на одному диханні – весело, завзято, дружно!

“21 декабря 2013 года в Великополовецком”

From 21 декабря 2013 года в Великополовецком. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 12/31/2013 (57 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search