10-12 березня 2023 р. у Вінниці в рамках проєкту «Рука допомоги Україні» відбувся тренінг для спеціалістів за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення». Протягом трьох днів 22 учасники та учасниці з Вінниці, Києва та Хмельницького обговорювали теми психологічних травм і втрат під час війни, а також вивчали запропоновані техніки та випробовували їх «на собі». Практичне виконання технік – найкращий спосіб навчання. Бо саме так можна перевірити їх ефективність, відчути, як вони діють та який дають результат. Навчання проводили тренерки та психологині проєкту – Ірина Сухова, Наталія Подоляк та Кристина Кравченко. Тренінг відбувся у співпраці з Донецьким національним університетом імені Василя Стуса. Щиро дякуємо партнерам! Окрема подяка нашому канадському партнеру – Канадсько-українській фундації (КУФ) – за фінансову допомогу та підтримку в ці складні для України часи!

Відгуки учасниць:
Вікторія Біляк: «Навчання було дуже актуальним. Найкориснішими були техніки, розповіді тренерів про особистий досвід та різні кейси. Щиро вдячна за створення сприятливого клімату для комфортного навчання та класний виклад інформації».

Тетяна Коновалюк: «Найкорисніше – теорія і практики (доступні та прості у використанні). Все було добре. Цікаво. Лаконічно. Стисло. Актуально. Практично. Дієві практики. Дякую!»

Ганна Поволоцька: «Я працюю в школі, веду групи психологічної підтримки у Вінниці, тому дуже рада, що попала в таке коло однодумців. Найкориснішим було те, що ми пройшли теоретичний та практичний аспекти. Пройшли повністю програму за заняттями. Щиро дякуємо».

Марина Стадник: «Навчання дуже актуальне. Детальне роз’яснення кожної методики та власний досвід тренерів, їх розповіді з життя. Дуже вдячна тренерам та групі, навчання пройшло легко та цікаво, комфортна та безпечна атмосфера у групі».

Ліза Урюпа: «Для мене навчання було дуже актуальним, оскільки я працюю з дітьми і бачу потребу у навчанні таких технік. Також вони були корисними і особисто для мене. Найкорисніше – особистий досвід тренерів. Дуже сподобалось, було корисно, чекаю на реалізацію усіх набутих знань!»

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search