21 грудня 2022 року в Чернівцях відбулось вручення сертифікатів новим тренерам програми «Діти та війна. Навчання технік зцілення». Навчалися учасники в жовтні в приміщенні Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в непростих умовах. Через масовані ракетні атаки в ті дні навчання часто доводилось переривати, а учасники мусили спускатися в бомбосховища. Вручення сертифікатів також відбулося в стінах університету і теж в екстремальних умовах: за кілька годин до зборів було дві повітряні тривоги, а під час самого заходу в університеті було відсутнє світло, отже молоді тренери отримували свої сертифікати при світлі ліхтариків мобільних телефонів. Але все це не завадило святковому настрою, тим більше, що майже половина занять з дітьми і батьками цієї осені проходила саме в такій атмосфері.

«Радію, що серед цієї нової команди тренерів багато студентів-психологів, – розповідає Ірина Сухова, головна психологиня та керівниця команди проєкту «Рука допомоги Україні». – Учасники з цікавістю і старанністю практикували техніки зниження стресу та пропрацьовували травматичні спогади, спричинені війною».

Дякуємо партнерам з Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича і сподіваємось, що наша спільна праця буде продовжувати жити в роботі нових тренерів програми «Діти та війна. Навчання технік зцілення» в Чернівцях. Бажаємо незламності, світла в кожну оселю і миру!

Захід проводився в рамках проєкту «Рука допомоги Україні» за фінансової підтримки Канадсько-української фундації (CUF).

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search