24-26 червня 2022 року у Дніпрі відбувся тренінг за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення». Психологині проєкту «Рука допомоги Україні» Ірина Сухова та Наталія Подоляк провели навчання для 29 учасників.

«Зараз в Дніпрі проживає дуже багато людей, які шукають прихисток від війни, – розповідає Ірина Сухова. – І слава Богу, що в місті також є багато волонтерів і волонтерських організацій, які їм допомагають. У приміщенні, де відбувався наш тренінг, на першому поверсі волонтери з БФ «Я-Маріуполь» роздавали гуманітарну допомогу тим, хто її потребував, а на четвертому поверсі ми навчали спеціалістів, як лікувати психологічну травму.
Серед учасників заходу були волонтери з нашого БФ «Надія по всьому світові», а також волонтери БФ «За майбутнє України», БФ «Восток-SOS», «Людина в біді». І я дуже радію такій співпраці організацій і людей загалом. А ще вразило те, як старанно учасники намагалися говорити українською мовою. Повільно, з помилками, але говорили. І це підсилювало відчуття єдності, бо разом подолаємо всі негаразди».

Захід відбувся у співпраці з БФ «За майбутнє України». Щиро дякуємо Олені Лучко за організацію.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search