Ось і закінчилась перша зміна в дитячому таборі «Тренінговий проект «Карамель» в Карпатах (м.Воловець Закарпатської обл.), на якій в червні 2023 року відпочило більше 100 дітей з різних куточків України. Екскурсії, конкурси, спортивні та настільні ігри, дискотеки і спілкування з однолітками – вдосталь було всього.
Разом з тим війна залишила свій жахливий слід на дітях, тому участь у заняттях за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення» була корисною і доречною. Психологині проєкту «Рука допомоги Україні» Христина та Лейла Кравченко працювали над тим, щоб діти навчилися позбавлятися від моторошних спогадів, могли отримати внутрішній спокій та полегшення.
«Завдяки участі у заняттях «Діти та війна. Навчання технік зцілення» у дівчат та хлопців була можливість ділитися своїми думками, переживаннями та страхами, – розповідає тренерка. – Ми разом багато вчилися, працювали над собою, обговорювали свої ситуації, підтримували один одного, малювали та гралися. Для мене було щастям бачити вдячні щирі усмішки дітей наприкінці зміни!»

Заняття за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення» проводились завдяки фінансовій підтримці нашого партнера – Ярмарок соціальних результатів OutcomesX та UBS Optimus Foundation.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


  

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search