У період з 10 по 24 лютого 2024 року 120 дітей віком 8-13 років з Харкова та Харківської області взяли участь у заняттях «Діти та війна. Навчання технік зцілення», які проводились у дитячому таборі «Litokryl Camp» у м. Іршава Закарпатської області.

«Літокрил» – всеукраїнський проєкт психоемоційної підтримки дітей від фонду Rescue Now, який проводить благодійні табори. Мета таборів надавати підтримку дітям, які постраждали внаслідок війни в Україні.

Команда проєкту «Рука допомоги Україні» із задоволенням долучилась до цього проєкту, щоб в рамках програми табору провести з дітьми групові заняття за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення», а також щоб надати індивідуальну психологічну допомогу тим, хто цього потребував. На заняттях діти навчались долати тривогу, страхи та посттравматичний стрес. Щоб ця підтримка для дітей ставала опорою і на майбутнє, табір передбачав і онлайн-зустрічі для батьків. З дітьми займались талановиті, чуйні, підтримуючі тренерки проєкту «Рука допомоги Україні» Світлана Ольфіренко, Богдана Наплета, Вікторія Тристан, Тетяна Драбич.

Щиро дякуємо нашим партнерам за співпрацю!

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search