11 лютого 2014 в спортзалі школи-інтернату № 15 для дітей з ДЦП та наслідками поліомієліту відбулося перше заняття зі стрільби з лука під керівництвом чемпіонки Європи зі стрільби з лука Вікторії Дякової та її тренера Оксани Дякової. У занятті взяло участь 35 осіб. Кожна дитина отримала індивідуальні настанови і допомогу під час ознайомлення з цим видом спорту.
Навіть діти, яким складно було рухатися, були натхненні прикладом Вікторії, Оксани та волонтерів, відчуваючи їх підтримку і віру в те, що спільно можна здолати будь-які труднощі. Тренер Вікторії Оксана розповіла історію про чемпіона параолімпійських ігор, у якого немає рук. Ця історія дуже підтримала хлопчика-сироту, який зовсім недавно вступив до інтернату. Незважаючи на дефекти правої руки, він теж зміг стріляти. Всі були здивовані його позитивним, життєрадісним настроєм і його впевненістю, що він впорається з поставленим завданням.
Тренери були дуже уважні і чутливі до дітей. Усі, в тому числі завуч, були в захопленні від незвичайного заняття і успішно здійснених пострілів у ціль. Щиро дякуємо всім учасникам заходу. Особлива подяка Віталію Глобенку за допомогу в його організації!

“Интернат 15 – первое занятие по стрельбе из лука”

From Интернат 15 – первое занятие по стрельбе из лука. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 2/21/2014 (32 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search