26-28 січня, в рамках міжнародного благодійного проекту «Рука допомоги Україні» та за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації та Управління освіти Подільського району м. Києва, відбувся навчальний тренінг за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення».
Захід був організований для шкільних психологів, соціальних педагогів, практикуючих психологів і волонтерів БФ «Надія по всьому світові». У ньому взяли участь 24 фахівці з Києва, Білої Церкви, Переяслав-Хмельницького. Всі вони планують проводити групи за програмою «Діти і війна. Техніки зцілення» для дітей і батьків ВПО в Києві та Київській області.
Три дні навчання були дуже насиченими і непростими, але любов до своєї справи і до дітей, бажання рости професійно, служити і бути корисними тим, хто цього потребує, допомогли учасникам отримати новий досвід, знання, ресурси. Кожен зміг попрактикувати (як індивідуально, так і в міні-групах) різні методики роботи з травмою, техніки емоційної та психологічної саморегуляції. Фахівців навчали керівник і ведучий психолог проекту «Рука допомоги Україні», психотерапевт Ірина Сухова, сімейний і дитячий психолог, психотерапевт і тренер програми Наталія Подоляк, психолог і фахівець з проведення терапевтичних груп для дітей і підлітків Сніжана Волох.
Дякуємо кожному учаснику за час, сили, оптимізм, сміливість бути чесними і уразливими! Дякуємо за теплу атмосферу довіри і щирості! Окрема подяка Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва за надане приміщення!
Кошти на проведення тренінгу в Києві було зібрано під час благодійного концерту «Гала Надії», який проводився в червні 2017 року в Цюріху (Швейцарія) благодійною організацією «HOPE worldwide Zurich» та ансамблем “u l t r a S c h a l l”

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search