10 січня 2024 року в Києві відбулось вручення сертифікатів новим спеціалістам програми «Діти та війна. Навчання технік зцілення». Ця група молодих тренерів навчалась у столиці у вересні 2023 року. Серед них – мешканці Києва, Броварів, Запоріжжя. В усіх цих містах восени та взимку проводились групи за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення». Молоді тренери турботливо передавали знання, практичні вправи й досвід, отримані під час навчання, своїм підопічним дітям та дорослим. Цікаво, що в Броварах всі психологи шкіл тепер володіють програмою. Тренерки з цієї групи поділились, що давно чекали на можливість навчатися, і ось тепер у них в місті є «повний комплект».

Сертифікати тренера/тренерки програми «Діти та війна. Навчання технік зцілення» отримали 23 особи. Учасниці вітали одна одну, згадували комічні ситуації, які виникали під час занять, а також дякували організаторам за можливість навчатися та працювати за програмою. І ми вітаємо нових тренерів і тренерок та віримо, що їхня подальша праця принесе багато зцілень.

Дякуємо за співпрацю партнерам – Київському міському будинку вчителя, Інституту соціальної та політичної психології, Подільській районній організації Товариства Червоного Хреста в м. Києві. Окрема подяка Канадсько-українській фундації (CUF) за фінансову підтримку нашого проєкту!

Публікуємо відгук однієї із учасниць Лариси Бондаренко (Запоріжжя):
«Нещодавно в Києві в рамках проєкту «Рука допомоги Україні» дружньою командою “БФ “Турбота та Розуміння” отримали свої особисті сертифікати тренерів програми «Діти та війна». Опрацьовано багато технік зцілення, теорія та практики для роботи з травмою війни в групах для дітей та дорослих. Тема стресу від війни дуже актуальна й серйозна, попереду багато роботи. Навчання проводили психологині проєкту «Рука допомоги Україні» – Ірина Сухова, Наталія Подоляк та Тетяна Обоянська. Дякую за можливість опановувати дієві методики під час війни. Працюємо далі, разом до Перемоги».

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


   

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search