9 червня 2023 року в Києві відбулось вручення сертифікатів новим тренерам програми «Діти та війна. Навчання технік зцілення». Учасники навчального тренінгу, що відбувся в лютому, протягом кількох місяців працювали з дитячими та батьківськими групами в супроводі з досвідченими супервізорками проєкту, отримували практичний досвід і вже отримали сертифікати. На зустрічі нові тренери ділилися досвідом та враженнями про свої групи, розповідали, чого вони навчили учасників і чого навчилися самі. Обговорювали впровадження програми для різних вікових категорій та специфіку занять онлайн і офлайн (наживо). Також присутні ділилися лайфхаками тренерської роботи. До заходу у Києві також долучилися дистанційно тренери з Кам’янського Дніпропетровської області.

Дякуємо координаторці групи Олені Дорогавцевій, а також супервізоркам проєкту Ірині Суховій, Наталії Подоляк, Олені Божор та Тетяні Обоянській за всебічну підтримку.

Навчання тренерів, групові заняття та сертифікація тренерів відбулися в рамках проєкту «Рука допомоги Україні» за фінансової підтримки Канадсько-української фундації (CUF).

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search