Восени 2022 року в Києві відбулись заняття за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення» для дітей віком 10-14 років. Всі вони приїхали в м.Київ з різних міст України, рятуючись від війни, і наразі проживають у столиці. Заняття проводили тренерки Олена Бєлік та Юлія Козлова.

«Особливим моментом під час наших зустрічей було спостереження, як діти з різних куточків України, маючи одну проблему, змогли об’єднатися і продовжували спілкування за межами нашої платформи, – згадує одна з тренерок. – А найголовнішим результатом групових занять, звичайно, є покращення фізичного, психологічного та емоційного стану дітей».

«Яскравою історією зцілення для мене стала історія дівчинки з Ізюму Харківської області, – розповідає інша тренерка. – На початку наших зустрічей вона мала дуже великі проблеми зі сном, харчуванням, поведінкою. Але з кожною нашою зустріччю вона розкривалася немов квіточка, дуже сумлінно виконувала домашні завдання і вже під кінець занять могла навіть самостійно надати підтримку та допомогу своїм близьким».

Заходи проводились в рамках проєкту «Рука допомоги Україні» за фінансової підтримки Канадсько-української фундації (CUF).

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search