14-16 лютого 2024 року в Києві відбувся навчальний тренінг «Діти та війна. Навчання технік зцілення» для нових спеціалістів. Партнерами виступили Центр професійного розвитку педагогічних працівників міста Києва, а також столичний Будинок вчителя. Тренерки та психологині проєкту «Рука допомоги Україні» Ірина Сухова, Наталія Подоляк та Тетяна Обоянська навчали 29 учасників та учасниць, які надалі будуть проводити заняття за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення» для дітей та дорослих. А команда проєкту допоможе їм організаційно та підтримає супервізійними зустрічами. Очікуємо на активний і насичений роботою весняний період та сподіваємось на позитивні результати.

Тренінг відбувся за фінансової підтримки нашого партнера – Канадсько-української фундації (CUF).

Відгуки учасниць.

Марія Шаміна: «Найвища оцінка 10 балів за всіма пунктами. Натхненна цим проєктом, тож сподіваюсь на втілення найближчим часом. Програма «Діти та війна» дуже корисна та на час, адже діти є найвразливішою категорією з тих, хто потребує психологічної допомоги. Вона турботливо і бережно веде дітей від зустрічі до зустрічі, зцілюючи душі і тіла».

Ольга Хоптяр: «Навчання, матеріал, кава-паузи, приміщення, методичка, атмосфера – все оцінюю на 10 балів. Планую провести 2 групи, отримати досвід, втілити знання на практиці. Навчання неймовірне! Організатори і тренерки чудові та професійні! Велика подяка за цінну інформацію, структуру та скриньку знань».

Яна Хижняк: «Оцінка 10. Хочу зібрати групу вчителів, потім поширити програму на дітей та батьків. Щиро дякую за навчання, це саме те, чого я хотіла від подібної програми. Досвідчені тренерки, мудра організація!»

Оксана Ященко: «За всіма пунктами все на 100 балів з 10 можливих. Хочеться якомога раніше, тобто відразу, втілити програму в життя. Неймовірна вдячність за надану можливість пройти навчання за програмою «Діти та війна». Дуже хотілося, щоб такі програми набули широкого застосування і мали активне розповсюдження по всьому світові. Дякую!»

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


  

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search