17-19 лютого 2023 року в Києві в рамках проєкту «Рука допомоги Україні» відбувся навчальний тренінг за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення». 25 учасників заходу навчались теорії та практики для роботи з травмою війни в групах для дітей та дорослих. В процесі навчання опановували техніки самодопомоги, планували майбутню роботу з дітьми, а в перервах грались, спілкувались, відпочивали, бо тема стресу від війни дуже актуальна й серйозна і попереду багато роботи. Тренінг проводили психологині проєкту «Рука допомоги Україні» – Ірина Сухова, Наталія Подоляк та Олена Божор.

Дякуємо за співпрацю партнерам – Київському міському будинку вчителя, Інституту соціальної та політичної психології, Подільській районній організації Товариства Червоного Хреста в м. Києві. Окрема подяка Канадсько-українській фундації (CUF) за фінансову підтримку.

Відгуки учасників:
Оксана Лопатинська: «Сподобались активні вправи. Навчання було інформативно наповненим. 10 балів. Пораджу своїм колегам. Дуже скучила за форматом офлайн навчання, дякую за таку можливість!»

Оксана Шиманська: «Дуже дієві техніки (практики)! Була нагода в процесі навчання неодноразово їх використати, вони дійсно працюють! Дякую! Подальших вам успіхів в цій діяльності!»

Юлія Погребня : «Найкорисніше – розбір технік. Не вистачило часу для проведення всіх технік. Дуже динамічна атмосфера, професійне подання матеріалу, робочі методики, натхнення до подальшої роботи».

Вікторія Півненко: «Мені було неймовірно корисно, що всі техніки були систематизовані, розділені поетапно по тому, як їх потрібно подавати. Дуже гарно пояснений матеріал з нейрофізіології. Що робити, щоб зникли травматичні спогади, що робити, щоб їхня інтенсивність зменшилася. Я вдячна, що що взяла участь у тренінгу; мені легко було засвоювати матеріал, який із задоволенням буду використовувати».

Наталія Ворона: «Чудова робота команди тренерів! У свій наплічник додала багато матеріалів. Тепер потрібно розкласти все по поличках для вдалого використання».

Марта Іванова: «Дуже цікаві інструменти, важливо, що їх можна використовувати не тільки для дітей, але й для дорослих. Дякую за вашу роботу! Це дуже цінно».

Ірина Городинець: «Тренінг насичений та водночас легко і зрозуміло структурований. Найкориснішим було те, що вся інформація підкріплювалася ситуаціями з досвіду та практикою».

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search