12 січня 2024 року в Луцьку відбулось вручення сертифікатів новим тренеркам програми «Діти та війна. Навчання технік зцілення». Сертифікати отримали 13 осіб, які навчались в проєкті в жовтні минулого року. Нові тренерки ділились досвідом, розповідали про свої відкриття під час практичної частини проєкту (проведення груп), про те, наскільки простою і ефективною є програма і як вона подобається дітям. Говорили також про покращення психоемоційного стану дітей, як про суттєвий результат занять, і що програма «Діти та війна. Навчання технік зцілення» наразі необхідна для запровадження в кожній школі, і не тільки в Луцьку, а й по всій Україні.

Сертифікати новим фахівцям вручали керівниця та головна психологиня проєкту «Рука допомоги Україні» Ірина Сухова, а також психолог та координаторка проєкту Христина Кіпрянова.

Щиро дякуємо за співпрацю Волинському національному університету імені Лесі Українки! І велика подяка за фінансову допомогу нашому партнеру – Канадсько-українській фундації (CUF)!

Публікуємо також відгуки учасниць:

Інна Волошина: «На вручення сертифікатів минулої п’ятниці я не змогла приїхати, але дякую Христині Кіпряновій, Ірині Суховій та Наталії Подоляк, які минулої осені навчали тренерів програми «Діти та війна. Навчання технік зцілення». Програма прекрасна тим, що теорія пропущена через фільтри багаторічного досвіду, і тому об’ємна та багатогранна».

Наталія Матвіюк: «Дякуємо Вам за те, що навчали! Здоров’я, успіхів, натхнення, а головне – скорішої нам усім Перемоги! Разом ми СИЛА!»

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

  

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search