30-31 березня та 1 квітня в Луцьку в рамках проєкту «Рука допомоги Україні» відбувся тренінг за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення». Захід організовано у співпраці з Волинським національним університетом імені Лесі Українки для двадцяти студентів, студенток та викладацького колективу факультету психології цього закладу. Разом з тренерками та психологинями проєкту – Іриною Суховою і Тетяною Обоянською – група уважно вивчала техніки, надихаючись на подальшу практичну роботу з дітьми та дорослими, травмованими війною. Висловлюємо щиру подяку Канадсько-українській фундації (CUF) за фінансову підтримку нашого проєкту.

Відгуки учасників та учасниць:
Дарія Гошовська, доцентка кафедри педагогічної та вікової психології ВНУ імені Лесі Українки: «Тема тренінгу для мене надзвичайно актуальна, оскільки я працюю з дітьми, які переживають ПТСР. Найкориснішими були техніки та ресурсні вправи. Високий професійний рівень тренерок, чітко структурований матеріал, вдало підібрані вправи, доступно і зрозуміло пояснені техніки. Дякуємо за співпрацю!»

Анна Власюк, студентка факультету психології ВНУ імені Лесі Українки: «Наразі “Діти та війна” є дуже актуальною темою для кожного через події в Україні. Хоча я сильно не постраждала від дій ворога, але маю велике бажання допомогти тим, хто цього потребує. Дуже цікавими були ігри та вправи для дітей, які ми “перевіряли на собі”. Все було доступно, інформативно. Я в захваті від тренерок, вони дуже класно подавали матеріал. Хочу побажати їм успіху та наснаги й надалі».

Юлія Розмирська, доцентка кафедри педагогічної та вікової психології ВНУ імені Лесі Українки: «Програма особливо актуальна у зв’язку з дефіцитом структурованих програм реабілітації під час чи після військових дій. Корисними були: протокол проведення занять, техніки, ігри в перервах, методичні матеріали, атмосфера навчання офлайн. Тренінг має бути обов’язковим (!) для підготовки психологів для роботи з травмованими дітьми та дорослими, для роботи усіх шкільних психологів, для всіх, кому цікава і актуальна тема».

Ірина Белікова, студентка факультету психології ВНУ імені Лесі Українки: «Для мене тема тренінгу була актуальною, оскільки зараз діти часто стикаються із ситуаціями, де їм потрібна допомога. Найкориснішими були техніки на уяву, я на власному досвіді побачила ефект. Буду рекомендувати тренінг колегам, бо саме тут зібрано багато ефективних технік. Сама атмосфера була досить теплою, що позитивно вплинуло на навчання».

Богдана Наплета, студентка факультету психології ВНУ імені Лесі Українки: «Вправи та техніки були неймовірні. Було круто їх виконувати, дали ресурс, думки, інсайти. Не вистачило напевно часу, хотілося продовжувати. Дякую за розуміння, атмосферу, підтримку, мотивацію. Я отримала чудовий досвід, який використаю у житті. Ми зробимо нашу Україну кращою!»

Дмитро Корець, студент факультету психології ВНУ імені Лесі Українки: «Оскільки в нашій країні війна, це дуже актуально для нас. Техніки дуже корисні, а головне – верифіковані. Загалом, я рекомендую цю навчальну програму всім, хто зацікавлений у вдосконаленні своїх навичок і знань в сфері психології».

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search