23 листопада працівниці Центру соціальних служб Миргородської міської ради Людмила Самусь та Олена Заброда розпочали роботу за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення» в Миргородському спеціалізованому санаторії «Слава» (Полтавська область). Заняття проводяться для двох груп мешканців санаторію – внутрішньо переміщених осіб, які психологічно постраждали і отримали травму внаслідок проживання на територіях, де ведуться бойові дії, а також через переселення.

«Під час проходження психологічної програми учасники навчання ознайомляться з технікою саморегуляції, навичками екологічного проживання негативних емоцій та регулювання почуттів, – написали в Facebook на сторінці Центру соціальних служб Миргородської міської ради. – Ціль програми – навчити учасників ставати господарями важких спогадів про пережиті події та вміти виокремлювати з них досвід».

Тренерки зазначили, що для подолання інтрузивних спогадів учасників та учасниць на заняттях застосовуються техніки роботи з уявою, арт-терапевтичні засоби та дихальні вправи, а кожна зустріч завершується приємним спілкуванням та смачним чаюванням.

Заняття відбуваються завдяки підтримці партнера проєкту «Рука допомоги Україні» – Канадсько-української фундації.

P.S.: Дякуємо за фото Центру соціальних служб Миргородської міської ради.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search