20-22 жовтня 2022 року в Чернівцях, у співпраці з Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича, відбувся тренінг для фахівців за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення» в рамках проєкту «Рука допомоги Україні». Тренінг проводили досвідчені тренерки проєкту Ірина Сухова і Тетяна Обоянська, у ньому взяли участь 26 спеціалістів. Надалі вони допомагатимуть маленьким і дорослим українцям покращувати своє психологічне здоров’я та долати наслідки війни завдяки унікальній методиці «Діти і війна. Навчання технік зцілення» – дієвому інструменту психологічної самодопомоги для людей з травматичними наслідками війни.

Захід було проведено за фінансової підтримки Канадсько-української фундації (CUF), яка в серпні цього року надала грант на розширення програми, що готує тренерів-психологів для роботи з травмою війни у дітей та дорослих. Це вже другий тренінг для фахівців із запланованих дванадцяти. Проєкт реалізує БФ «Надія по всьому світові» за підтримки американських та канадських партнерів HOPE worldwide (США) та HOPE worldwide Canada (Канада).
«Учасники відзначають актуальність теми тренінгу, – розповідає керівниця проєкту «Рука допомоги Україні» Ірина Сухова. – Оскільки в Чернівцях зараз перебуває багато внутрішньо переміщених осіб, які втратили житло та рідних, і пережили страшні травмувальні події під час війни. Наші заняття були досить екстремальні. Весь тренінг супроводжували повітряні тривоги і задля своєї безпеки ми щоразу спускалися в укриття. Але і там, в сирих темних стінах, жага до знань і бажання допомагати не згасали, тренінг продовжувався. Як сказала одна з учасниць на завершальному колі: «Якщо в темному бомбосховищі під час загрози обстрілу хтось у вишиванці продовжує проводити програму «Діти та війна. Навчання технік зцілення» – наша Україна непоборна!»

Відгуки учасниць та учасників тренінгу:

«Все було актуально і дуже «на часі». Найкориснішими були власне моменти особистого проходження всіх технік. Дякую за можливість бути частинкою в «зціленні» нашої України!» (Євгенія Дудка)

«Вдалося доторкнутись до особистих травматичних подій і пропрацювати їх. Всі техніки та інструменти, яких навчались, були корисними. Вдячна вам за нові знання та уміння, яких навчились протягом 3-х днів». (Мар’яна Пернай)

«Для мене тема тренінгу була дуже корисною і актуальною, адже відчував брак практичних знань, як допомогти іншим і собі також. Отримав величезний «рюкзачок» практичних навичок технік зцілення. Щиро вдячний тренеркам, Ірині та Тетяні, та організаторам. Море позитивних емоцій і бажання реалізувати те, що вивчив». (Микола Ілащук)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search