В жовтні 2023 року автори програми «Діти та війна. Навчання технік зцілення» та члени фонду «Діти та війна» (“Children and War” Foundation) провели супервізійну онлайн зустріч для членів команди проєкту «Рука допомоги Україні». На зустрічі були присутні: Вільям Юле, автор та співзасновник програми «Діти та війна. Навчання технік зцілення», професор Інституту психіатрії в Лондоні, Лаура Томлінсон (Тіммс), клінічна психологиня і тренерка фонду «Діти та війна», та Мелінда Едвардс, міжнародна тренерка проєкту «Діти й горе: опанування життєвих навичок».

Учасники та учасниці заходу обговорювали український досвід використання програми «Діти та війна» та реабілітацію дітей з травмою війни. Також говорили про впровадження нової методики за програмою «Діти й горе: опанування життєвих навичок», що спрямована на опрацювання втрати близької людини. Сьогодні це дуже актуальна тема, яка викликає багато болю та сильний відгук у дітей, учасників та учасниць груп.

Як відмітили присутні на зустрічі тренери і тренерки з України, попри важкість та сльози діти цікавляться цією темою і під час занять із задоволенням навчаються навичок здорового «правильного» горювання, завдяки чому отримують підтримку та значне емоційне полегшення. Команда проєкту щиро вдячна своїм британським колегам, які уважно вивчають український досвід задля покращення тих інструментів психологічної допомоги, якими вони діляться.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


  

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search