19 березня відбулася чергова поїздка волонтерів БФ «Надія по всьому світові» у школу-інтернат с. Великополовецьке. Волонтери провели час із дітьми з клубу «Суперкнига», в ігровій формі розбираючи тему довіри. Волонтери, в образах провідників, покатали дітей на «Поїзді довіри». Кожна «станція» була особливим місцем, де діти вчилися довіряти близьким, один одному, Богові. Подорож закінчилося в «вагоні-ресторані», де діти смакували торт власного приготування.
Учасники заняття «Пізнаємо Бога» вивчали біблійний урок «Давид і Голіаф». Основною ідеєю заняття було показати дітям, яку велику силу знаходить в собі людина, маючи стосунки з Богом. Ґрунтуючись на історичних фактах і особистих прикладах із життя, волонтери розповідали, як Бог бореться за істинно віруючих, і як стаються дива. Підлітки брали участь в обговоренні цієї теми, проектуючи її на свої будні.
В цей час в Арт-вітальні всі бажаючі досхочу насолоджувалися малюванням аквареллю. У хід пішли не тільки пензлі, а й дитячі долоньки. Ну а наймолодші виготовляли прикраси з солоного тіста. Радіємо з приводу того, що в команді волонтерів БФ «Надія по всьому світові» з’явилися нові люди, гарячі серцем і готові служити дітям!

Error: An access token is required to request this resource.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search