25 квітня команда волонтерів нашого фонду приїхала до дітей школи-інтернату в с. Мостище святкувати Міжнародний день Матері-Землі. У цей день було заплановано прибирання шкільної території і фарбування улюбленої дітьми дерев’яної альтанки. Волонтери і діти з гарним настроєм узялися до роботи. Кожен хотів зробити свій внесок у благоустрій навколишнього середовища. Діти підмітали спортивний майданчик, територію коло центрального входу і асфальтові доріжки, виносили суху траву.
Волонтер Андрій Гурін організував процес фарбування альтанки. Були роздані банки з фарбою, валики, щітки і пензлики. Старшокласники з азартом фарбували альтанку в яскраві кольори.
Волонтери Тетяна Товкач і Тетяна Кобець провели майстер-клас з виготовлення українських обручів для дівчат середньої вікової групи. Діти із задоволенням приклеювали на обручі яскраві маки та ромашки, а після закінченню роботи фотографувалися у своїх виробах на фоні квітучих дерев.
Волонтер Олена Колоградська підготувала для найменших програму із назвою «Сад-город». Діти із задоволенням гралися, приклеюючи на свій «сад-город» вирізані з паперу овочі та фрукти.
День Землі волонтери і діти успішно відсвяткували корисними справами та приємним спілкуванням.
Error: An access token is required to request this resource.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search