28 листопада волонтери БФ «Надія по всьому світові» здійснили дві поїздки до Трипільської школи-інтернату в рамках ремонтно-навчального проекту «Чоловік-господар».
Раніше, 18 жовтня, під час першої організаційної поїздки, волонтери оглянули приміщення і зробили необхідні заміри. На сьогодні завдяки спільним зусиллям учнів інтернату та волонтерів Фонду активно ведуться ремонтні роботи. До волонтерської групи увійшли: Денис Кікерешко, Олександр Богомолов, Віталій Батрун, Віталій Федюк і Віталій Селіванов.
Робоча зустріч розпочалася з уроку для електриків-початківців, який проводив Олександр Богомолов. Денис Кікерешко привіз шуруповерт і встановив шпінгалети на двері парадного входу. Віталій Батрун здійснював моніторинг цін на будівельні матеріали. Віталій Федюк займався прибиранням приміщення.
Віталій Селіванов із робочою командою учнів продовжили нелегку, але корисну працю. Після обіду бригада розділилася на три групи по два учні. Дві групи монтували металевий каркас для гіпсокартонної стіни, а третя готувала стіни: знімали крейдяне покриття шпателями і ґрунтували поверхні. Результативний робочий день закінчився о 16.20.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search