В останній день січня наша команда вдруге цього місяця вирушила до школи-інтернату у Великополовецькому. За збігом обставин наші волонтери приїхали до дітвори одночасно з волонтерами організації «Жива Надія». Коли всі зібралися в ігровій залі, усі привітали січневих іменинників й разом заспівали кілька веселих пісень під гітару.
Потім традиційно діти розділилися на три групи. Для молодших дітей (до 4 класу) Оксана Шеремет організувала перегляд мультфільму «Смішарики». Після перегляду діти вчилися правильно чистити зуби і малювали вподобаних мультиплікаційних героїв.
Діти середньої групи під проводом Богдана Дикого обговорювали історію про Закхея та Ісуса. А учасники старшої групи разом з волонтерами проводили заняття з тренінгу «Рівний рівному» на тему «Позитивне мислення».
Потім усі перемістилися в спортивний зал, де волонтери з «Живої Надії» провели веселі спортивні естафети.
На завершення діти готували фруктовий салат у їдальні під керівництвом неперевершеного майстра кухарського мистецтва Андрія Шадькова.

“Спасибо за фото Юрию Кучеренко”

From Январская поездка №2 в Великополовецкую школу-интернат. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 2/06/2015 (65 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search