У суботу, 20 лютого, відбулася поїздка волонтерів БФ «Надія по всьому світові» до Великополовецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Не дивлячись на мряку, дощ і пронизливий вітер, діти чекали гостей біля шлагбаума при в’їзді на територію інтернату.
У рамках поїздки відбулося третє заняття з малюками з групи «Садок». Волонтери провели урок із наочними посібниками про створення світу. Діти танцювали, співали, малювали, спілкувалися. Також відбувся урок у рамках проекту «Суперкнига» для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Діти розглядали дуже важливу та актуальну для них тему про послух. Сподіваємося, що це стане у нагоді. Старші діти під час свого заняття в рамках проекту «Пізнаємо Бога» вчилися визначати і виставляти правильні кордони (правила), а також почали вивчення дуже цікавої для їхнього віку теми «Дружба. Закоханість. Любов». Діти були ініціативні, на заняттях панувала аура довіри, взаєморозуміння і поваги.
Дівчата на черговому занятті «Жіночого клубу» ділилися своїми «жіночими» переживаннями, а також говорили про стилі одягу. Приємно відзначити позитивну тенденцію серед дівчат – вони стали охайніші, а також у них з’явилась зацікавленість у собі як особистості. Вони починають розуміти, що вони особливі і не повинні бути схожими на хлопців. Їм стає цікаво одягатися по-дівчачому, і це вже помітно!
А для тих, хто хотів проявити себе через творчість та зняти напругу, працювала «Арт-вітальня», де діти із задоволенням розфарбовували популярні антистресові розмальовки. Ну, і звичайно ж, не обійшлося без солодощів. У всіх програмах заняття закінчилися дружним чаюванням, обговоренням тем, які їх найбільше цікавлять, і веселими іграми.
Відгук волонтера
«Радує, що кількість дітей, які приходять на заняття, не зменшується, а діти стають більш відкритими і доброзичливими. Усі наші зустрічі особливі. Особливим є те, коли розумієш, що для когось ти – єдина людина, з якою можна поговорити, усвідомити свою потрібність комусь. Нам є багато чого розповісти, але ще краще це побачити або відчути. З кожною поїздкою відкриваємо для себе нові горизонти – нові потреби дітей і нові можливості волонтерів. Приємно також, що в нашій команді з’явилися і діти-волонтери, які з радістю дарують частинку свого серця підопічним інтернату».

Error: An access token is required to request this resource.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search