12 грудня команда волонтерів БФ «Надія по всьому світові» відвідала школу-інтернат с. Мостище, щоб провести останню в цьому році розважальну і навчальну програму.
У рамках проекту «Суперкнига» діти молодших класів дивилися мультфільм про народження Христа, а також здійснили захоплюючу подорож в історію Різдва. Діти переодягалися в костюми Біблійних героїв, переживали разом різдвяні події. Усім було весело.
Найбільш довгоочікуваною подією для дітей та дорослих стала новорічна дискотека. У рамках проекту «Арт-вітальня» учасниці займалися підготовкою до дискотеки. Волонтер Юлія Барабаш малювала на обличчях «живі маски», Тетяна Товкач і Тетяна Кобець допомагали робити новорічні костюми з кольорового поліетилену. А учасниці проекту «Жіночий клуб» провели зустріч на тему жіночої привабливості. Дівчата своїми руками виготовляли сережки і робили вечірні зачіски.
Новорічну дискотеку з конкурсами та розвагами провели з успіхом! Вдалим доповненням став подарунок від Фонду – солодощі і частування для дітей.

From Декабрьская поездка в школу-интернат в с.Мостыще. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 12/23/2015 (98 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search