28 січня команда волонтерів БФ «Надія по всьому світові» відвідала школу-інтернат с. Мостище. Для дітей було організовано чотири зустрічі в рамках проектів «Клуб Суперкнига», «Жіночий клуб», «Арт-терапія» (для малюків) і «Джентльмен-клубу», який недавно розпочав свою роботу.
На зустрічі в рамках проекту «Клуб Суперкниги» волонтери провели урок «Ісус – Творець чудес». Діти слухали про чудеса Ісуса Христа, описані в Євангеліях, брали участь у вікторинах, дивилися мультфільм, робили саморобку «Рятувальний круг надії».
Зустріч «Жіночого клубу» провела Ксенія Кравченко – тренер із зумби. Дівчата навчалися танцям під запальні ритми латиноамериканської музики. Після активного заняття Ксенія поділилася секретами правильного харчування. На «Арт-терапії» діти «малювали» картини, наклеюючи на папір різнокольорові геометричні фігури. «Джентльмен-клуб» цього разу зібрав учасників на майстер-клас із шахів. Хлопці з задоволенням освоювали ази цієї найпопулярнішої у світі гри. На кожній зустрічі панувала дивовижна атмосфера любові і добра. Дякуємо всім волонтерам, які взяли участь у проектах.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search