23 січня волонтери БФ «Надія по всьому світові» здійснили поїздку до Великополовецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату інтенсивної педагогічної корекції для дітей із затримкою психічного розвитку.
Січень ознаменувався не тільки початком наступного року, а й стартом нових проектів для вихованців школи-інтернату. Крім занять у рамках програм, які реалізуються з початку 2015-2016 навчального року («Пізнаємо Бога» і «Суперкнига»), волонтери Фонду провели перше заняття для дівчат в рамках програми «Жіночий клуб».
Приємно відзначити, що кількість дітей на зустрічах не зменшується. Все більше і більше дітей стають учасниками дискусій на зустрічах в рамках проекту «Пізнаємо Бога», під час яких не лише обговорюються минулі часи і події, але й зачіпається глибина взаємин між людьми, зокрема, їх життя в контексті Святого Письма.
Цього разу діти спілкувалися на тему «Тіло. Дух. Душа». Учасники молодшої групи, а також програми «Суперкнига» дізналися більше про головну подію цього місяця – Різдво Христове. Після теоретичної частини заняття і перегляду тематичного мультфільму діти ліпили з пластиліну Різдвяний вертеп.
Фінальним акордом поїздки став спільний розпис пряників, з любов’ю спечених і привезених волонтерами фонду.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search