7 травня відбулася фінальна в цьому навчальному році поїздка волонтерів Фонду до Великополовецької школи-інтернату, під час якої всі разом провели час на свіжому повітрі. Не зважаючи на дощову погоду, пікнік відбувся.
Волонтери разом з дітьми готували різноманітні смачні страви, грали в спортивні та інтелектуальні ігри. Діти радували волонтерів своїм бажанням допомогти і взяти активну участь у всіх приготуваннях, часом віддаючи перевагу «роботі на кухні», а не веселим іграм. А щодо азартних гравців, то їм діставалися чесно заслужені призи.
Під час пікніка керівники програм обговорювали з дітьми все те, що вони вивчали протягом року. Діти ділилися спогадами і знаннями, отриманими на заняттях. Молодші школярі захоплено переповідали історії біблійних мультфільмів, а також згадували ігри, які їм найбільш сподобалися і під час яких вони дізнавалися що означає прощення, дружелюбність, довіра та ін.
Старші підлітки ділилися мріями про їх перший випускний бал. Із сумом у голосі вони запрошували своїх друзів-волонтерів розділити з ними це свято. З сумом, тому що попереду – розставання зі школою, з друзями і волонтерами, які дарували їм частинку свого серця і тепла.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search