26 вересня команда волонтерів Фонду відвідала школу-інтернат в с. Мостище. Основним завданням поїздки було навчити дітей пристосовуватися до похідних умов. Теплий осінній день, пікнік і конкурси на природі сприяли цьому.
На території школи були розташовані так звані станції. На першій станції діти вчилися розкладати намет. На другій під керівництвом професійного медпрацівника Тетяни Кобець – надавати першу медичну допомогу: накладати пов’язки, перев’язувати рани. На третій станції під керівництвом флориста Юлії Барабаш дівчатка плели віночки з осіннього листя.
Поки тривали конкурси, волонтери та їхні помічники (хлопці із старших класів) розклали багаття для приготування плову. Логічним фіналом нашої «похідної» програми став обід для дітей, волонтерів та вихователів. Плов вийшов дуже смачним! Створити по-справжньому похідну атмосферу допомогли пісні під гітару. Дітям дуже сподобалося знайомство з життям в похідних умовах. Щиро дякуємо всім, хто взяв участь у нашій програмі!

From Сентябрьская поездка в Мостыщенскую школу-интернат. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 10/07/2015 (52 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search