В суботу київські волонтери приїхали в гості до своїх маленьких друзів в дитячий будинок «Родина» в Боярці та школу-інтернат у Трипіллі. Зустрічі з волонтерами не бувають нудними, тому діти чекають на них з нетерпінням.
Несподіванкою цих зустрічей стала поява нових волонтерів в синіх футболках і білих краватках, які діловито щось готували, а потім оголосили: «Прорив» починається!».

«Прорив»– це тренінг з побудови команди, спрямований на формування характеру, вміння працювати в групі, ставити інтереси команди вище власних. Набуті навички – відповідальність, уважність, довіра, терпіння – необхідні у всіх сферах життя і дорослого, і дитини.
Гра була схожа на квест, але не зовсім. Ніхто ні з ким не змагався. Завдання були складні, і жодне з них не можна було виконати без участі всієї команди. Як чудово, що в команді були найрізноманітніші люди: малюки легко перебиралися по колоді, старші орієнтувалися із зав’язаними очима, дорослі волонтери вираховували кут скочування м’яча. У кожного була своя роль і кожен був потрібен своїй команді! Всі разом ми виконали завдання і зробили «Прорив»! Таке дозвілля дуже зблизило волонтерів і дітей, адже тільки в справжніх труднощах народжується справжня дружба. Навіть осінній дощ не наважився зіпсувати свято! І наша спільна перемога була солодкою в повному сенсі цього слова.
Величезна подяка команді волонтерів «Прориву», постійним волонтерам Трипілля і Боярки за об’єднані зусилля, корисно і весело проведений час з дітьми!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search