16 листопада в інтернаті №15 м. Києва для дітей з ДЦП відбувся конкурс «Міс та містер Осінь». Це чудове і романтичне свято, яке дає можливість показати свої таланти дітям з особливими потребами, проявити себе і просто весело провести час з друзями та волонтерами БФ «Надія по всьому світові».
Проводити конкурс щороку стало традицією для волонтерів Фонду. У ньому беруть участь всі бажаючі, хто хоче поборотися за високі звання. За тиждень, а деколи й за два кожен учасник повинен придумати собі образ, відповідний костюм і свою презентацію. Є хвилювання – раптом зіб’юся і забуду, раптом моє вбрання не сподобається, або інша учасниця вийде в такій же сукні, як і я! Але є і бажання перемогти!
За годину до конкурсу підготовка йшла повним ходом, учасники вбиралися, ведучі повторювали сценарій, члени журі уточнювали прізвища. Настав час відкриття, гучна музика та оплески глядачів розпочали конкурс, і на сцену вийшли вже не хлопчики й дівчатка, а справжні впевнені конкурсанти: міс Ромашка, містер Ковбой, міс Смайлик, міс Рожева пантера, містер Агент «007» та інші.
Суворе журі, до складу якого увійшли художники, хореографи, режисери оцінювало вбрання, відповідність образу, артистичність в індивідуальних виходах, а також людяність у творі «Щоб я зробив, якби мав мільйон». Конкурсні тури чергувалися з веселими рухливими іграми із залом – нудьгувати не доводилося! Під кінець свята учасники виконали заздалегідь підготовлені музичні номери, чим остаточно завоювали симпатії журі. Так важко було обрати найкращих, адже кожен був неповторним, за кожного вболівали друзі і батьки в залі для глядачів. І так радісно було бачити щасливі обличчя дітей, які повірили в себе!
Конкурс відгримів, нові Міс та Містер Осінь отримали свої вітання і призи.
Щиро дякуємо всім волонтерам, що брали участь у підготовці та проведенні конкурсу!

Відгук завідувача інтернату Олександра Неєшка:
«Більше 10 років педагогічний та учнівський колективи спецшколи-інтернату №15 м. Києва співпрацюють з БФ «Надія по всьому світові». Вихованці перебувають в постійному очікуванні на своїх друзів, бо знають цих щирих та добрих людей. Вони щоразу приходять з новими програмами, ідеями, творчими задумами. Проведений конкурс «Міс та Містер Осінь» є тому яскравим підтвердженням. Діти ретельно готувались до цього дня разом зі своїми координаторами. І шоу вдалось. По-новому розкрили свої творчі здібності вихованці О. Мачача, Є. Будай, брати О. та Є. Стрінадкіни, А. Гостра, І. Цівінський, А. Пісоцька та інші. Дітей захопив вир конкурсів, жага перемоги та можливість продемонструвати власні творчі здібності. Як цікаво було спостерігати за ними. Вони перевтілювались на очах. Хоча вік дітей 12-13 років, але цього не відчувалось. Це були молоді талановиті професіонали. Та й глядацькій зал не залишався лише спостерігачем. Волонтери Фонду проводили ігри, конкурси, творчі змагання серед учнівської аудиторії. Приємно було спостерігати за дітьми. Тож щира подяка нашим друзям за спільну програму. Сподіваємося на подальшу творчу співпрацю на благо здоров’я наших дітей з особливими потребами».

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search