23-24 вересня 2017 р. відбувся Щорічний всеукраїнський навчальний семінар для волонтерів БФ «Надія по всьому світові». Більше 120 учасників з Одеси, Дніпра, Харкова, Львова, Києва зібралися під дахом ідеї навчання і спілкування. Дві великі і неймовірно важливі теми звучали протягом двох днів заходу. Перша – «Основи ігрової майстерності». Для чого люди грають? Як створити ігрову атмосферу? Які ігри люблять діти, дорослі та літні люди? Майстер-клас про мистецтво гри і її організацію проводив Микола Миколайович Шуть – тренер ігрової майстерності, дитячий композитор, поет, автор книг, кандидат педагогічних наук, доцент ХНПУ ім. Г.С.Сковороди, доктор філософії, творець і ведучий розважальних і навчальних проектів. Неймовірна бешкетна енергія цього позитивного чоловіка захопила всіх! Але крім задоволення пограти, як діти, волонтери отримали безліч порад досвідченого ігромайстера про організацію та проведення програм для людей різного віку.
Ще одна велика тема семінару – «Внутрішні ресурси волонтера». Про неї говорила Марина Романенко, психолог, директор Першої дитячої Академії, волонтер і добрий друг нашого фонду. У невимушеній атмосфері питань-відповідей, роздумів і навіть дискусій з психологом волонтери по крупинці збирали розуміння цінності свого внутрішнього потенціалу, характеру і переконань, а також вчилися, як це берегти і примножувати в служінні іншим.
Семінар ознаменував відкриття нового навчального року і поставив нові цілі, дав свіжі сили. У добру путь, дорогі наші волонтери!

Відгуки учасників семінару:

Дякую волонтерам благодійного фонду за те, що вони роблять! Це було так зворушливо бачити результати їхньої роботи – щасливі усмішки дітей та старших людей! Мільйон добра ви сієте, і хай воно примножиться! Многая літа вам, друзі. Ганна Басалига, Київ.

Це був прекрасний семінар справжньої здорової ігрової майстерності. Дякую всім за щирість і старання! З повагою, Шуть НікНік, Харків.

Багато натхнення від знайомства з ігромайстером. Микола Шуть – дивовижна людина і професіонал своєї справи. Сподобалось, що ми багато грали, що практики і “живих” прикладів було більше, ніж теорії. Досвід показав, що гра актуальна для людей абсолютно різного віку, і вона реально допомагає налагоджувати контакти, створювати дружню атмосферу, об’єднувати учасників в команду. Було весело! Марина Романенко, як завжди неповторна. Запропоновану нову техніку “про швидке емоційне перезавантаження” вже використовую і розповідаю про неї іншим. Ольга Шикалова, Київ.

Я рада такому часу в Ірпені, рада, що були волонтери зі Львова, нам це дуже корисно. Микола Шуть мега крутий зі своїми ідеями! Обов’язково скористаємося його трюками в іграх з дідусями/ бабусями, дітками в інтернаті і на служіннях. Марина, я так зрозуміла, щороку з новими лайфхаками приходить: «запрокинути голову, щоб заспокоїтись» і т.п. Я дуже вдячна за цей час, і що ви нас запрошуєте в ці сосни щороку! Ірина Швидка, Львів.

Цікавий семінар. Перший день нас навчив, як у всьому бачити “свою” мету, особливо в Іграх. Другий день був насичений, дуже багато питань, і завдяки простим і застосовним методикам ми на все знайшли відповідь. Світлана Одноліток, Київ.

Прекрасно, що можна вчитися у професіоналів і зростати в тому, щоб бути більш ефективними, мудрішими в своєму служінні іншим. Щаслива бути корисною цьому світові – основна думка, яку винесла після семінару. Наталія Ковтун, Київ.

Дуже сподобалась організація заходу: чудове місце проведення (велике і світле приміщення, дивовижна природа навколо), прекрасна дружня атмосфера, дух творчості і співпраці між волонтерами. Тренери найвищого рівня, і що дуже важливо, – реальні практики з багатющим досвідом. Прекрасне духовне вчення від Олексія Кравця, яке добре відображало ідею самого семінару про внутрішню мотивацію нас не тільки, як волонтерів, а й як звичайних людей, що живуть в соціумі. Особливо варто відзначити, що семінар записувався на відео і учасники зможуть отримати доступ до матеріалів, щоб ще раз обдумати і переосмислити ряд моментів цього заходу. Велика подяка організаторам за їжу та перерви на каву (всього було достатньо), а також волонтерам за допомогу у підготовці програми. В принципі, все сподобалось. Бернадін Юрій, Київ.

Дуже рада, що потрапила на щорічний семінар для волонтерів. Це дивовижна можливість побачити загальну картину діяльності фонду, поспілкуватися з волонтерами з різних міст і різних служінь, надихнутися і, звичайно ж, отримати новий досвід і поповнити запас знань. Особисто для себе я отримала натхнення для подальшого служіння і розуміння, як це робити більш ефективно. Юлія Удовенко, Одеса.

Я дуже хотіла поїхати на цей семінар, але мені ця поїздка з Харкова до Києва здавалася неможливою – здоров’я, фінанси … Так, я сумнівалася. Але все ж таки приїхав, відчула стільки благословень і зрозуміла, що це було того варте! Дивовижна зустріч з дивовижною людиною! Микола Миколайович Шуть сам з Харкова і зараз викладає у ВНЗ, де я вчилася! Але чудо не тільки в цих фактах, а в самому знайомстві з такою людиною, яка має в своєму серці невичерпну скарбницю і готова цим ділитися. А чи сподобалося мені на самому класному семінарі в моєму житті? Моє обличчя скаже само за себе (розпливаюся в усмішці) .Тепер з Божою поміччю хочу знайти своє застосування в усьому цьому. Адже це те, чого нас вчив наш Господь: ” Цар відповість і промовить до них: Поправді кажу вам: що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили.”(Мат.25: 40). І нехай вся слава буде Йому!!! Лілія Коваль, Харків.

Тренінг нас всіх захопив, а енергія ігромайстера Миколи Шутя просто переповнювала зал. З нетерпінням чекали другого дня для зустрічі з Мариною Романенко, яка завжди готова нам допомогти вирішити проблеми і відповісти на питання. Атмосфера як завжди була радісною і надихаючою. Бажаю всім нам продуктивної роботи в новому році з любов’ю, вірою і надією! Тетяна Дзевульська, Коцюбинське, Київська обл.


  From Ежегодный семинар волонтеров 2017. День 2. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 9/26/2017 (90 items)

  Generated by Facebook Photo Fetcher 2

  Contact Us

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

  Not readable? Change text. captcha txt

  Start typing and press Enter to search